Rimmel x Sieradzky – kulisy z planu zdjęciowego

utworzone przez Mar 7, 2018FOTOREPORTAŻ, LIFE2 Komentarze

Chcecie zobaczyć jak pracuje się z YouTube’owymi vlogerami? Zapraszam na wpis, w którym pokażę Wam kilka werek z dnia zdjęciowego dla marki Rimmel!

Po ostatnim tekście: Fotosy i Werki, czyli kim jest Fotosista? dostałem kilka wiadomości z prośbą o pokazanie większej ilości fotografii backstageowych! Cieszy mnie to niesamowicie, ponieważ mam motywację do tego, aby znów skrobnąć co-nie-co na temat mojej pracy i pokazać więcej materiału.

Końcówka lipca ’17 była masakryczna. Żar dosłownie lał się z nieba, ciężko było wytrzymać nawet w mocno zacienionych miejscach. Jedynie czego pragnąłem, to fotografowania w klimatyzowanym studio, jednak lipcowy wysyp zleceń był złośliwy i w większości przypadków działałem na dworzu lub w pomieszczeniach nieklimatyzowanych. Wtedy jeszcze poruszałem się swoim pełnoletnim krążownikiem z uszkodzoną klimatyzacją, więc jedyny komfort miałem w porannych godzinach sunąć beztrosko po autostradach.

Z racji mojej współpracy z Only Only, trafił mi się temat fotografowania jednego z fajniejszych planów zdjęciowych zeszłego roku. Czemu fajniejszych? Robiliśmy reklamę dla Rimmel w łódzkim showroomie Maćka Sieradzkiego. Przestrzeń niezwykle kreatywna, znacząco różniąca się od studia filmowego, jednak dająca wiele możliwości i garść inspiracji. Plan zdjęciowy trwał od godziny 8 rano do 18, w dziesięć godzin udało się wyprodukować fajny klip i ciekawe fotografie backstageowe. Jedna z ciekawszych produkcji i jednocześnie najtrudniejszych, ze względów na warunki pogodowe. Nieduża przestrzeń + sporo światła + zespół kilkunastu osób, a także brak klimatyzacji, spowodowało, że dosłownie płynęliśmy, jednak wszyscy podołaliśmy!

Poniżej Wam przedstawiam gotowy klip, a jadąc jeszcze niżej, dowiecie się jak wyglądało to od kuchni.

RIMMEL x SIERADZKY – VIDEO

FOTOGRAFIE Z BACKSTAGE’U

Zobacz także:

Fotosy i Werki, czyli kim jest Fotosista? Od dziecka chciałem pracować na planie filmowym, być częścią ekipy! Będąc fotosistą, mogę podglądać i  fotografować pracę ekipy filmowej, jednocześnie będąc jej częścią. Plany zdjęciowe mają to do siebie, że zaczynają się bardzo wcześnie rano, a kończą w zależności od rodzaju produkcji, kaprysu...

Łukasz Kłosiński

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module

2 komentarze

  1. Magda

    Żadna ze mnie fashionistka, ale zdjęcia świetne 🙂 Kulisy zawsze są najciekawsze!

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *