Twierdza Modlin - fotografie ze spaceru po fortyfkacji - LukaszFotografuje | blog fotograficzny
31852
post-template-default,single,single-post,postid-31852,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Twierdza Modlin

Twierdza Modlin

Twierdza Modlin to doskonałe miejsce na jednodniowy wypad za miasto, tym bardziej, że już wkrótce może zamienić się w osiedle mieszkalne.

Siedzenie w domu przed TV jest dla mnie najbardziej bezproduktywnym zajęciem na świecie, no chyba, że mamy wieczór, są znajomi i odpalona jest konsola. Inaczej nie potrafię wyobrazić sobie całego weekendu bez wyjazdu za miasto. Tym bardziej, że zima, to taki czas w życiu fotografa, że jest mniej zleceń i możemy pozwolić sobie na wypoczynek, weekendowe podróże i spędzanie czas z najbliższymi nam osobami.

Każda pomysł wyjazdu z wielkiego miasta natychmiast spotyka się z moją aprobatą. Długo mnie nie trzeba namawiać, uwielbiam podróżować samochodem. Dlatego też, wraz z SenOVictorii postanowiliśmy, że tym razem udamy się do miejsca, które mijaliśmy już x-dziesiąt razy, jednak jeszcze ani razu nie było nam po drodze, aby je odwiedzić.

O historii twierdzy nie będę Was zanudzał, jeżeli chcecie kliknijcie tutaj w Wikipedię i poczytajcie sobie trochę na temat tego miejsca. Osobiście polecam zapoznać się z jego historią zanim tam pojedziecie, wtedy będzie Wam się o wiele milej spacerowało i zwiedzało zakamarki wielkiej twierdzy.

6 komentarzy
 • Iza
  Posted at 18:21h, 05 lutego Odpowiedz

  No właśnie tez tam nie byłam jeszcze .Dzieki

 • gimpelife
  Posted at 11:29h, 05 lutego Odpowiedz

  A ja się boję takich miejsc, nie wiem dlaczego ale będąc w nich odczuwam taką dziwną panikę i przeczucie, że zaraz coś się wydarzy:/

  • Łukasz Kłosiński
   Posted at 21:50h, 05 lutego Odpowiedz

   Osobiście miałbym bardzo duże obawy, aby wybrać się tam samemu po zmroku, jednak w ciągu dnia raczej nie powinno się nic wydarzyć.

 • Justyna
  Posted at 11:16h, 05 lutego Odpowiedz

  Przez te klimatyczne zdjęcia zachęciłeś mnie do zapoznania się bliżej z historią tego miejsca! Dzięki i pozdrawiam!

 • Rykoszetka, blog o życiu w mieście
  Posted at 14:57h, 04 lutego Odpowiedz

  Świetne, klimatyczne zdjęcia.

 • Joanna Nowak
  Posted at 07:20h, 04 lutego Odpowiedz

  Piękny, klimatyczny fotoreportaz.
  Dziekuje!

Post A Comment