Fotografia Biznesowa - LukaszKlosinski.com
18800
page-template-default,page,page-id-18800,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Fotografia Biznesowa

DOBRY WIZERUNEK JEST PODSTAWĄ BIZNESU

Dobrze znane polskie przysłowie głosi, że: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą„. Wiele osób zarzuca tym słowom zbyt dużą powierzchowność, a także, że nie należy oceniać książki po okładce. W biznesie jest zupełnie inaczej, tutaj kreowanie własnego wizerunku należy powierzyć specjalistom od PR’u i fotografom.

SESJA FOTOGRAFICZNA

Fotografie wykonuję w profesjonalnym studio fotograficznym lub w miejscu kojarzącym się z branżą fotografowanej postaci. Przykładowo, dla właściciela warsztatu samochodowego naturalnym środowiskiem będzie warsztat, a dla kierownika nadzoru budowlanego- plac budowy.

Wszystkie sesje biznesowe rozpoczynam od wykonania make-upu, wykonany przez profesjonalistkę ma znaczący wpływ na jakość produktu końcowego.

Czas wykonania sesji biznesowej jest ważnym elementem wpływającym na efekt końcowy. Zazwyczaj takie sesje wykonuję w godzinach porannych: 10-13, ponieważ osoba pozująca do zdjęć jest wypoczęta i w dobrym nastroju- co bezpośrednio przekłada się na mimikę.

W przypadku zapotrzebowania A.S.A.P, sesje zdjęciowe można wykonać nawet w godzinach nocnych (22-6).

Niektóre sesje wykonuje samodzielnie, a podczas sesji dla dużych korporacji często towarzyszą mi moi asystenci. Wspólnie zwracamy uwagę i dbamy o:

  • Wygląd modela i jego ubrań
  • Odpowiednie ustawienie i korektę światła w czasie całej sesji
  • Wygląd otoczenia- z tła usuwamy zbędne i przeszkadzające rzeczy
  • Odpowiednią mimikę, naturalny wygląd oraz gesty- które są kluczem dobrej fotografii

Wiadomo, że w biznesie „czas to pieniądz” i udane pomysły chcielibyśmy wcielać w życie najszybciej jak tylko możliwe. Zazwyczaj czas obróbki fotografii trwa maksymalnie do 5 dni, jednak w przypadkach gdy efekty pracy potrzebne są „na wczoraj”, pracuję przez noc, aby nad ranem były już pierwsze fotografie gotowe na mejlu.

Fotografia Biznesowa

Maciej Pobocha- Z-ca redaktora naczelnego Connected Life Magazine

Adam Bąkowski- Prezes NaviExpert

Tomasz Capek- Serwis Samochodowy Tomar S.C.

Agnieszka Zagórska- marketing & business support manager SKF Polska

Jakub Przygoński-  polski motocyklista rajdowy, członek zespołu Orlen Team

CHĘTNIE ODPOWIEM NA PYTANIA!