O mnie - LukaszKlosinski.com
15255
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15255,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

O mnie

ŁUKASZ KŁOSIŃSKI

Dzień Dobry, cześć! Jestem Łukasz i jestem fotografem. Fotografią zajmuję się od ponad 9 lat, a swoje pierwsze fotograficzne kroki stawiałem w jednym z ogólnopolskich wydawnictw. Dzięki doświadczeniu, które zdobyłem jako fotoreporter, dzisiaj pracuję bardzo szybko i wydajnie, co przekłada się na najwyższą jakość moich prac.

Specjalizuję się głównie w reportażu, który nieustannie uprawiam podczas ślubów, chrztów, konferencji i eventów. Dziedzina ta stawia mnie w roli obserwatora, który nie kreuje rzeczywistości, tylko jej doświadcza i dokumentuje. Przez to  wszystkie moje fotografie są prawdziwe, szczere i pełna emocji, a przede wszystkim stanowią wspaniałą pamiątkę na lata!

Współpracuję z dużymi, międzynarodowymi markami, korporacjami oraz klientami indywidualnymi na terenie całej Europy. Jestem zdania, że marzenia to przyszłość której nie należy się bać, tylko dążyć, dążyć i jeszcze raz konsekwentnie dążyć do tej przyszłości!

Fotografując, zapamietuję Twoją historię tak, aby móc Ci później o niej jak najlepiej opowiedzieć…

Łukasz Kłosiński Fotograf

Moje zdjęcia można zobaczyć: