FOTOGRAF NA OSIEMNASTKĘ

FOTOGRAFIA OSIEMNASTEK

Zbliżają się Twoje osiemnaste urodziny i chciałabyś, aby pozostały one niezapomniane do końca życia? Pamięć jest ulotna, a szczególnie jeżeli chodzi o tego typu imprezy!

Podczas trwania osiemnastki, większość czasu spędzam ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, w skupieniu czekając na ciekawe momenty, miny, zachowania i reakcje. Zdjęcia które wykonuje oddają w 100% atmosferę panującą podczas Twojego przyjęcia urodzinowego- co można zobaczyć w przykładowych realizacjach lub galerii poniżej. Staram się fotografować w taki sposób, aby każdy z Twoich znajomych był obecny na zdjęciach!

Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważną rolę pełni czas w jakim zostaną oddane fotografie. Staram się pracować szybko, jednocześnie zachowując najwyższą jakość oferowanych fotografii, dlatego średni czas oczekiwania na gotowe fotografie to 10 dni roboczych!

Fotografie wykonuję głównie na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego, jednak coraz częściej goszczę miasta zarówno na południu jak i na północy kraju- a także zagranicą. Miejsce w którym chciałbyś abym wykonał dla Ciebie fotografie podczas tych radosnych, imprezowych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

FOTOGRAF NA OSIEMNASTKĘ – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie w jaki sposób może wyglądać Wasz reportaż z osiemnastki!

OFFER

Wybierzcie pakiet który odpowiada Twoim oczekiwaniom lub skontaktuj się ze mną w celu ułożenia indywidualnego pakietu- specjalnie dla Ciebie!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem najczęściej zadawane pytania i umieściłem je poniżej!

How should We talk to You?

Z pewnością jesteście zaskoczeni, że tego typu punkt znajduje się tutaj i na dodatek na samym początku, jednak moim zdaniem warto o tym powiedzieć i jest to ważny element naszej współpracy. Gdy nie obsługuję klientów korporacyjnych, zajmuje się fotografią okolicznościową- chrzty, komunie i śluby. Zawsze zachęcam swoich klientów aby zwracali się do mnie po imieniu, dzięki temu atmosfera na wydarzeniu jest o niebo lepsza, a zarówno ja, jak i Wy czujecie się komfortowo!

For example:
- Sorry Sir, could you take us a photo?
-Hey! Luke! Could you take a picture?

Here is the different, right? Thats why i prefer just Luke!

Jak długo będę czekać na fotografie?

Gotowe fotografie otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych od dnia przyjęcia urodzinowego!

Where do You take pictures?

Fotografie wykonuję głównie na terenie Polski, jednak coraz częściej goszczę poza granicami tego pięknego kraju. Miejsce w którym miałbym wykonać dla Ciebie fotografie podczas tych podniosłych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

What equipment do You use?

I use just full frame cameras and lenses from Canon an Leica. Editing on Apple and Adobe!

Should we sign a contract?

W przypadku osiemnastek nie ma takiej potrzeby, wszystkie szczegóły omówimy za pośrednictwem wiadomości e-mail!

How will you give us photos?

Fotografie zostaną przekazane w sposób wskazany w danym pakiecie. Będzie to przesłanie plików drogą elektroniczną, albo piękne eko pudełeczko z odbitkami 15×23 oraz płytą DVD w pakiecie!

What if You get sick?

Choruję średnio raz w roku, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że rozłoży mnie akurat na Twoje urodziny. Jeżeli (odpukać) jednak tak się przydarzy, to mam kilku zaufanych, znajomych fotografów którzy wykonają zlecenie w zastępstwie.

Could You give us non-edited pictures?

Nope, unfortunately its impossible!

What are prices?

Ceny osiemnastek zaczynają się już od 550, jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i koszt wykonania reportaż uzależniony jest od Twoich wymagań i przesyłany pocztą e-mail po złożeniu zapytania. 

Ile dostanę fotografii?

Ilość fotografii jest zależna od tego który pakiet wybierzesz i jest opisana w pakietach powyżej.

Do You give us USB?

Fotografie przekazuje na płycie DVD, na której to znajdziesz 2 foldery:

  • Pełna rozdzielczość (Fotografie w pełnej rozdzielczości- bardzo duże pliki)
  • Podgląd (fotografie odpowiednio pomniejszone, przystosowane do szybkiego otwierania się, druku i umieszczania w Social Mediach)

Ze względu na ciągły postęp technologiczny i coraz częstszy brak czytników CD/DVD w komputerach, możliwe jest dokupienie pendrive’a.

What is online gallery?

Galeria internetowa, jest to zabezpieczone hasłem miejsce dla Twoich fotografii w Strefie Klienta. Do tej galerii masz dostęp Ty, osoby którym podasz hasło.

Galeria będzie istniała przez 3 miesiące od jej utworzenia.

OPINIONS

See what people who I had the pleasure to take photos write about cooperation with me!

Amelia

Łukasz, zdjęcia są fantastyczne i absolutnie przewyższyły moje oczekiwania co do zajebistości materiału końcowego! Cały czas siedzę i je przeglądam! Bardzo się cieszę, że na Ciebie trafiłam, bo lepszego fotografa wymarzyć sobie nie mogłam! Mam nadzieję, że za jakiś czas spotkamy się również na moim ślubie! 

Angelika

SUPER SUPER i jeszcze raz SUPER! Tymi trzema, a w zasadzie to jednym słowem mogę opisać to jak jestem zadowolona z tego co udało Ci się wyrzeźbić podczas mojej osiemnastki! Wielkie dzięki! Jesteś SUPER! 

Laura

Obejrzałam i oniemiałam. Jestem totalnie zachwycona tym co otrzymałam. Nie spodziewałam się tak dobrego materiału! Dziękuję ci z całego serca za te zdjęcia! Moim rodzicom też turbo się podoba Twój materiał, tak więc spisałeś się na szóstkę!

LET'S COOPERATE!

If you liked my style of photography and would like to cooperate with me, I encourage you to contact me! I prefer e-mail, because I will be able to accurately respond to each of your questions!