Fotograf-fotografowi-fotografem!

28 sie 2015BLOGOFOTO, LIFE

Fotograf to taka osoba która nie lubi i nie chce być fotografowana. Chyba, że ze swoim sprzętem…

Zmieniliśmy siedzibę naszego biura i głównodowodzący Tomek zażyczył sobie, żebyśmy się sfotografowali. Podobierał nas w pary i kazał przynieść po 1 zdjęciu które zostanie wydrukowane i powieszone w nowym pomieszczeniu firmy. Do mnie przydzielono Adama, a do Adama- mnie. Wzajemnie wybraliśmy się na pięciominutową sesję zdjęciową. Powiem szczerze, że były to najszybsze zdjęcia jakie kiedykolwiek wykonałem. Bez zbędnych ceregieli, obydwaj mieliśmy plan i zamysł fotograficzny, który po prostu wcieliliśmy w życie. Efekty? Poniżej! Wkrótce wrzucę jak to wszystko prezentuje się na ścianie w duuuuuużym rozmiarze!

Osobiście nie lubię siebie na zdjęciach pozowanych i wydaje mi się, że jest to bolączka wszystkich fotografów.

Fotografie wykonaliśmy obiektywem: Sigma 85/1.4 i aparatami Canon 5D mark III – sztuk dwie. Sigma jak to sigma- daje ładny obrazek, potężną aberrację i to tyle- co widać na pierwszej fotografii.

ADAM-23

[vc_row][vc_column width=’1/2′]ADAM-21[/vc_column][vc_column width=’1/2′]ADAM-24[/vc_column][/vc_row]

Chrzest Święty Ursynów Łukasz Kłosiński Warszawa-1

[vc_row][vc_column width=’1/2′]Chrzest Święty Ursynów Łukasz Kłosiński Warszawa-2[/vc_column][vc_column width=’1/2′]Chrzest Święty Ursynów Łukasz Kłosiński Warszawa-3[/vc_column][/vc_row]

Łukasz Kłosiński

Cześć! Witam Cię drogi czytelniku na na moim blogu. Wszystkie teksty które tu przeczytasz poświęcone są mojej pracy- która z kolei jest częścią mojego życia. Jako profesjonalny fotograf postaram się przybliżyć Ci moje codzienne zmagania, przygody, doświadczenia! Enjoy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *