O MNIE

Cześć, Dzień Dobry!

 

Jestem Łukasz i po ponad 10 latach zajmowania się fotografią, mogę z radością i czystym sumieniem napisać Wam tu i teraz, że sprawia mi to olbrzymią radość i stało się moim stylem życia!

Dawno, dawno temu… gdy zaczynałem fotografować nie miałem jeszcze super sprzętu, doświadczenia, ani sukcesów i osiągnieć którymi mogę pochwalić się teraz. Miałem za to swoją wizje i jasno postawione przez siebie cele, co niesamowicie motywowało do nieustannej, ciężkiej pracy. Jeszcze bardziej niesamowite dla mnie było to, gdy moje fotografie regularnie pokazywały się drukowane w gazetach, czy na pierwszych stronach ogólnopolskich portali informacyjnych.

Specjalizuję się głównie w reportażu, który nieustannie uprawiam podczas ślubów, chrztów, konferencji czy eventów. Dziedzina ta stawia mnie w roli krążącego i wszędobylskiego obserwatora, który nie kreuje rzeczywistości, tylko jej doświadcza i zapisuje. Przez to wszystkie moje fotografie są prawdziwe, szczere i pełna emocji, a przede wszystkim stanowią wspaniałą pamiątkę na lata!

Dzisiaj współpracuję z dużymi, międzynarodowymi markami, korporacjami oraz klientami indywidualnymi na terenie całej Europy, Azji i Ameryki Północnej. Moje zdjęcia regularnie goszczą w zagranicznych magazynach, gazetach, a także internetowych stronach portali informacyjnych.

Jestem zdania, że marzenia to przyszłość której nie należy się bać, tylko dążyć, dążyć i jeszcze raz konsekwentnie dążyć do tej przyszłości!

 

MOJE ZDJĘCIA MOŻNA ZOBACZYĆ: