Gdynia B&W ’16

Godzina 19:20- odjazd pendolino z Wa-wy centralnej. Przede mną miasto do którego jeżdżę z największą radością i z jeszcze większą spędzam tutaj czas- bez względu na to czy pracuje, czy jestem prywatnie. W pociągu tłocznie, większość miejsc zajęta. Zajmuje swoje miejsce i czekam na odjazd. Za oknami czarno, po wagonie dwukrotnie przechodzi mężczyzna mówiąc pod nosem „Piwo, jasne piwo, piwo…„. Nie przepadam jeździć pociągami w nocy, ponieważ wydaje mi się, że gdy na zewnątrz ciemno, to w wagonie jest jakoś tak ciaśniej. Mijamy wschodnią, a ja jeszcze raz włączam sobie „The Intern” w komputerze. Uwielbiam ten film, niesamowicie pouczający i lekki. Momentami odpływam w myślach i zastanawiam się czy odnalazłbym się na fotograficznym rynku w Gdyni, czy trójmieście? Jednak Tym razem zmierzam tam zupełnie prywatnie, bez kontaktu z pracą przez 3 dni. Szybki, przedweekendowy wypad dobrze mi zrobi, cieszę się, że wreszcie mogłem się wyrwać.

Podróż mija szybko, to była moja pierwsza przejażdżka pendolino do dawnej wioski rybackiej. Na miejscu mam problem z zamówieniem Ubera- w Warszawie ok. 23 czekam zazwyczaj do 6 minut, tutaj najwidoczniej ta sieć partnerska nie chwyciła i brak samochodów w okolicy. Szkoda. Niechętnie otwieram iTaxi, kilka kliknięć i siedzę wygodnie w taxi, która wiezie mnie do hotelu. Podczas rozliczenia następuje pozytywne zdziwienie, przejazd z licencjonowanym taksówkarzem okazał się tańszy od Ubera. Gdybyście jednak chcieli darmowy przejazd od Ubera (do 25zł) klikajcie -> TUTAJ

25.02.2016 00:00- Urodziny mojej dziewczyny, we dwoje świętujemy na bulwarze, z radością rozpijając butelkę najlepszego Martini. Ukochane miasto, dziewczyna i miejsce. Gdynia- tutaj wszystko jest wyjątkowe. To będzie bardzo wyjątkowy dzień. Gdynia

Dzisiaj troszeczkę inaczej niż zawsze, bo w biało-czarno-szarych odcieniach. Trzymam się z daleka od tego typu fotografii, ale coś mnie tknęło i postanowiłem wykonać zdjęcia w monochromie. Minimalizm w moim wykonaniu pełną gębą.

Łukasz Kłosiński

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.