Ślub humanistyczny – Ola i Fryderyk – STALOWA 52 & Klub Sosnowy

To był pierwszy w życiu mój ślub humanistyczny który fotografowałem i przyznam Wam szczerze, że miałem małą tremę! Jednak po zakończeniu uroczystości plenerowej okazało się, że zupełnie niepotrzebnie się tak stresowałem i śluby humanistyczne są FANTASTYCZNE! Od dnia ślubu Oli i Fryderyka namawiam wszystkie swoje pary, które decydują się na ślub cywilny, aby pomyślały o organizacji ślubu humanistycznego!

Podczas całego dnia wszystko było IDEALNE, gdzie bym się nie obejrzał, to miałem kadry IDEALNE. Niesamowite poczucie estetyki Oli i Fryderyka przy współpracy z koordynatorkami ze ślubnej pracowni, właśnie te elementy sprawiły, że zapamiętam na długie lata ten cudowny ślub humanistyczny.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat ślubów humanistycznych, to zapraszam Was bardzo serdecznie do zakładki- PORADNIKI, tam znajdziecie filmik na temat ślubów humanistycznych od A-Z!

Chciałbym Wam również powiedzieć, że właśnie podczas tego dnia zmieniłem swoje zdanie i nastawienie do konsultantek ślubny. Do tej pory miałem dwa bardzo negatywne pierwsze spotkania z konsultantkami i najzwyczajniej w świecie odmawiałem współpracy- sparzyłem się. Jednak po tym jak poznałem dziewczyny ze Ślubnej Pracowni- które odmieniły moje zdanie na temat tego zawodu, uważam, że wzięcie konsultantki ślubnej to duża ulga organizacyjna!

Lista współtwórców tego przepięknego reportażu

Fotografie: Ja- LukaszFotografuje
Film: Studio Czary Mary
DJ: Michał Morawski
Koordynacja: Ślubna Pracownia
Make-up: Aleksandra Okoń
Celebrantka: Agnieszka Zieleziecka
Florystka: ANEMONY pracownia florystyczna
Miejsce przygotowań i wesela: STALOWA 52 ARTBISTRO
Miejsce zaślubin: KLUB SOSNOWY

Fotografie

   

       

     

    

 

  

 

 

Łukasz Kłosiński

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.