Wiktoria w skansenie

Wiktoria kiedyś tańczyła w zespole „Dzieci Płocka”, po wielu latach od ostatniego występu znów założyła strój Łowicki i pojechaliśmy na zdjęcia.

Miasto Sierpc powitało mnie kontrolą radarową i niemiłą rozmową z miejscowym, nieuczciwym policjantem, który próbował wmówić mi, że przekroczyłem prędkość o 27 km/h. Nie lubię gdy ktoś próbuje mi wmówić nieprawdę, więc ten niemiły incydent zepsuł cały dzień i sprawił, że nie jestem do końca zadowolony ze zdjęć które Wam prezentuje.

Skansen jest położony na olbrzymim terenie, całość zapiera dech w piersiach fotografa i powoduje, że aż chce się fotografować. Polecam wszystkim podróż w celach turystyczno-krajoznawczych.

Aha i pamiętajcie: Nawet jak będziecie jechać przepisowo, prawdopodobnie będą próbowali Wam wmówić, że jechaliście za szybko. Nie dajcie się.

Łukasz Kłosiński

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.