Sesja Narzeczeńska – Pałac Mała Wieś

24 lip 2017Uncategorized

Wyjeżdżając z Warszawy złapała nas taka burza, że w myślach wyobrażałem sobie już jak wracamy bez materiału. Myliłem się, stworzyliśmy piękne fotografie!

Pałac Mała Wieś w Bielsku Dużym to miejsce magiczne i bogate pod względem możliwości fotograficznych. Fotografując na terenie tego kompleksu, można mieć wrażenie, że jest się w kilku różnych miejscach! Przepiękne ogrody, romantyczny pomost, wspaniała architektura, a z drugiej strony dziki las, pole i szklarnia. Decydując się na dwu-godziny spacer z narzeczonymi stworzyłem materiał na tyle różnorodny, że śmiało mogę powiedzieć: byliśmy w pięciu miejscach jednocześnie! Sesja Narzeczeńska

Na moich fotografiach Magda i Stasiek, wspaniała, przesympatyczna para młodych ludzi, z którymi współpraca to była czysta przyjemność! Udało nam się wspólnymi siłami stworzyć materiał, z którego jestem bardzo zadowolony i z radością go prezentuję!

Jeżeli planujecie ślub pod Grójcem, lub chcielibyście wykonać sesję narzeczeńską, to tylko Pałac Mała Wieś

FOTOGRAFIE:

Łukasz Kłosiński

Cześć! Witam Cię drogi czytelniku na na moim blogu. Wszystkie teksty które tu przeczytasz poświęcone są mojej pracy- która z kolei jest częścią mojego życia. Jako profesjonalny fotograf postaram się przybliżyć Ci moje codzienne zmagania, przygody, doświadczenia! Enjoy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *