CHRZEST ŚWIĘTY

FOTOGRAF NA CHRZEST WARSZAWA

 

Fotograf na Chrzest Święty Warszawa – z pewnością takiej frazy używaliście próbując odnaleźć osobę, która sfotografuje to wyjątkowe wydarzenia w Waszej rodzinie! Oto i jestem ja- Łukasz, więc połowa sukcesu za Wami!

Chrzest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w chrześcijańskim życiu małego dziecka i Waszej rodziny, którego nikt i nic nie jest w stanie powtórzyć. Jako doświadczony fotograf na Chrzest Święty oferuję Wam profesjonalne uwiecznienie tych niezapomnianych chwil na fotografiach, które przez lata będą namacalną pamiątką tego radosnego dnia!

Fotografuje wszystkie uroczystości kościelne, bardzo dobrze znam części Mszy świętej i nie ma możliwości abym nie uwiecznił na zdjęciach podczas Chrztu świętego: nałożenia białej szaty, namaszczenie krzyżmem św. czy polanie głowy dziecka wodą święconą.

Podczas Mszy świętej w skupieniu czekając na ciekawe momenty, miny, zachowania dziecka oraz Wasze! Zdjęcia które wykonuje oddają w 100% atmosferę panującą podczas tej podniosłej uroczystości- co można zobaczyć w przykładowych realizacjach lub galerii poniżej.

Fotografie wykonuję głównie na terenie województwa Mazowieckiego, jednak coraz częściej goszczę miasta zarówno na południu jak i na północy kraju- a także zagranicą. 

Miejsce w którym chciałbyś abym wykonał dla Ciebie fotografie podczas tych radosnych, rodzinnych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

FOTOGRAF NA CHRZEST – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie w jaki sposób może wyglądać Wasz reportaż z Chrztu Świętego!

OFFER

Wybierzcie pakiet który odpowiada Waszym oczekiwaniom lub skontaktujcie się ze mną w celu ułożenia indywidualnego pakietu- specjalnie dla Was!

Odpowiedź ode mnie otrzymacie w ciągu 10h wraz z piękną ofertą w PDFie!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem najczęściej zadawane pytania i umieściłem je poniżej!

Jeżeli jednak Twojego pytania nie ma na liście poniżej, to śmiało napisz do mnie wiadomość!

How should We talk to You?

Z pewnością jesteście zaskoczeni, że tego typu punkt znajduje się tutaj i na dodatek na samym początku, jednak moim zdaniem warto o tym powiedzieć i jest to ważny element naszej współpracy. Gdy nie obsługuję klientów korporacyjnych, zajmuje się fotografią okolicznościową- chrzty, komunie i śluby. Zawsze zachęcam swoich klientów aby zwracali się do mnie po imieniu, dzięki temu atmosfera na wydarzeniu jest o niebo lepsza, a zarówno ja, jak i Wy czujecie się komfortowo!

For example:
- Sorry Sir, could you take us a photo?
-Hey! Luke! Could you take a picture?

Here is the different, right? Thats why i prefer just Luke!

How long we'll wait for pictures?

Gotowe fotografie w galerii on-line otrzymacie w ciągu 15 dni roboczych od dnia Chrztu Świętego.

Where do You take pictures?

Mainly I take pictures in my country of residence, Poland, but more and more often I stay outside of this beautiful country! The place where you would like me to take photos for you during these beautiful moments does not matter to me - I enjoy traveling, following new and better frames!

What equipment do You use?

Wykonując fotografie pracuje na bezlusterkowcach Canon oraz Leica, natomiast postprodukcja fotografii odbywa się na sprzęcie od Apple i Adobe.

Should we sign a contract?

Przy wykonywaniu fotografii z uroczystości Chrztu Świętego, wystarczy, że ustalimy mejlowo wszystkie wytyczne, nie ma potrzeby się spotykać!

How will you give us photos?

Wszystkie rodzinki, bez względu na wybrany przez siebie pakiet otrzymują przepiękne ekologiczne pudełeczko! Wewnątrz możecie znaleźć odbitki fotograficzne w formacie 15×23 oraz płytę DVD, na której jest zapisana cała Wasza historia!

What if You get sick?

I get sick once a year, so it is very unlikely that it will happen on your special day, but if this does happen, then I have a few trusted photographers who will do the job instead.

Could You give us non-edited pictures?

Nope, unfortunately its impossible!

What are prices?

Ceny Chrztów zaczynają się już od 650, jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i koszt wykonania reportaż uzależniony jest od miejscowości Chrztu Świętego oraz waszych wymagań. Piękny PDF z cenami przesyłany pocztą e-mail po złożeniu zapytania. 

How many pics do we get?

Ilość fotografii jest zależna od tego który pakiet wybierzecie i jest opisana w pakietach powyżej.

Do You give us USB?

Fotografie przekazuje na płycie DVD, na której to znajdziecie 2 foldery:

  • Pełna rozdzielczość (Fotografie w pełnej rozdzielczości- bardzo duże pliki)
  • Podgląd (fotografie odpowiednio pomniejszone, przystosowane do szybkiego otwierania się, druku i umieszczania w Social Mediach)

Ze względu na ciągły postęp technologiczny i coraz częstszy brak czytników CD/DVD w komputerach, możliwe jest dokupienie pendrive’a.

What is online gallery?

Galeria internetowa, jest to zabezpieczone hasłem miejsce dla Waszych fotografii. Do tej galerii macie dostęp Wy, osoby którym podacie hasło.

Galeria będzie istniała przez 3 miesiące od jej utworzenia.

OPINIONS

See what people who I had the pleasure to take photos write about cooperation with me!

Rodzice Jurka

Współpracę z Tobą mogę opisać w dwóch słowach: CUDOWNE ZDJĘCIA. Ich jakość, wrażliwość, uchwycone momenty, totalnie nas zaskoczył niesamowity efekt końcowy zdjęć które dla nas stworzyłeś. Już w dniu chrztu widziałam, że robisz to z pasją i zaangażowaniem, jednak tak jak napisałam, totalnie mnie zaskoczyły te odbitki, ta jakość i w ogóle AH! Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej pracy, na pewno jeszcze nie raz będziemy współpracować i polecać dalej, żeby wszyscy mieli tak piękne fotografie jak MY! 

 

Rodzice Amelki

Współpracę z Tobą mogę opisać w dwóch słowach: CUDOWNE ZDJĘCIA. Ich jakość, wrażliwość, uchwycone momenty, totalnie nas zaskoczył niesamowity efekt końcowy zdjęć które dla nas stworzyłeś. Już w dniu chrztu widziałam, że robisz to z pasją i zaangażowaniem, jednak tak jak napisałam, totalnie mnie zaskoczyły te odbitki, ta jakość i w ogóle AH! Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej pracy, na pewno jeszcze nie raz będziemy współpracować i polecać dalej, żeby wszyscy mieli tak piękne fotografie jak MY! 

 

Rodzice Natalki

Wahaliśmy się czy warto zamawiać fotografa na dzień chrztu świętego naszej Marzenki. Obawialiśmy się wpuszczania do naszej rodziny kogoś z zewnątrz, jednak Łukasz wchodząc do naszego domu na przygotowania rozwiał wszystkie nasze obawy. Uśmiechnięty, rozmowny, a jednocześnie profesjonalny w tym co robi. Co prawda od dnia chrztu minęły już ponad dwa miesiące, a ja nadal zachwycam się Twoimi fotografiami. Tak trzymaj, robisz to bardzo dobrze. Powodzenia!

Rodzice Paulinki

Ciężko było znaleźć wolny termin, ale udało się i dla takich zdjęć jakie otrzymaliśmy naprawdę warto było! Do tej pory zastanawiam się jak Ty to wszystko ogarniasz, że dzień przed naszym Chrztem miałeś ślub w Gdyni, a następnego dnia widziałam na Twoim instaseories, że realizujesz sesję zdjęciową na szlaku w górach. Czy Ty w ogóle spisz?! A tak już na poważnie, to chcielibyśmy Ci bardzo bardzo bardzo podziękować, bo to co zrobiłeś, a przede wszystkim w takim tempie mając tyle na głowie, to jest naprawdę wyczyn!

 

I AM A LICENSED PHOTOGRAPHER OF CATHOLIC CHURCH

What does it mean? I have completed a special course and have a ID card for photographing church ceremonies. There is no fear that a priest before baptism forbidden and used a photo in the church - which could be associated with the loss by you was commemorative of this special day!