FOTORGRAF NA STUDIÓWKĘ

FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ – NIEZAPOMNIANE CHWILE

Studniówka jest jednym z najważniejszych i niezapomnianych wydarzeń w życiu młodego człowieka! Jako doświadczony fotograf oferuję Wam profesjonalne uwiecznienie tych niezapomnianych chwil na fotografiach, które przez lata będą wspaniałą pamiątką tego radosnego dnia!

Podczas studniówki większość czasu spędzam ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, w skupieniu czekając na ciekawe momenty, Wasze miny i zachowania. Zdjęcia które wykonuje oddają w 100% atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy- co można zobaczyć w przykładowych realizacjach lub galerii poniżej. Staram się wtopić w tłum i być Waszym przyjacielem z aparatem!

Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważną rolę pełni czas w jakim fotografie zostaną przekazane! Staram się pracować szybko, jednocześnie zachowując najwyższą jakość oferowanych fotografii, dlatego średni czas oczekiwania na gotowe fotografie to tylko 10 dni roboczych! Jednak, aby nie opuszczał Was studniówkowy nastrój, zawsze wrzucam najlepsze zdjęcia na Facebooka już następnego dnia wieczorem!

Fotografie wykonuję głównie na terenie województwa Mazowieckiego i Łódzkiego, jednak coraz częściej goszczę miasta zarówno na południu jak i na północy kraju- a także zagranicą. Miejsce w którym chcielibyście abym wykonał dla Was fotografie podczas tych radosnych chwil w gronie przyjaciół, nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami, poznając wspaniałych ludzi!

FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie w jaki sposób mogą wyglądać zdjęcia z Waszej studniówki!

OFFER

Choose one package which is the best for You or contact me, to take personal package- especially for You!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem najczęściej zadawane pytania i umieściłem je poniżej!

How should We talk to You?

Z pewnością jesteście zaskoczeni, że tego typu punkt znajduje się tutaj i na dodatek na samym początku, jednak moim zdaniem warto o tym powiedzieć i jest to ważny element naszej współpracy. Gdy nie obsługuję klientów korporacyjnych, zajmuje się fotografią okolicznościową- chrzty, komunie i śluby. Zawsze zachęcam swoich klientów aby zwracali się do mnie po imieniu, dzięki temu atmosfera na wydarzeniu jest o niebo lepsza, a zarówno ja, jak i Wy czujecie się komfortowo!

For example:
- Sorry Sir, could you take us a photo?
-Hey! Luke! Could you take a picture?

Here is the different, right? Thats why i prefer just Luke!

How long we'll wait for pictures?

Gotowe fotografie otrzymacie w ciągu 10 dni roboczych od dnia Waszej Studniówki!

Where do You take pictures?

Mainly I take pictures in my country of residence, Poland, but more and more often I stay outside of this beautiful country! The place where you would like me to take photos for you during these beautiful moments does not matter to me - I enjoy traveling, following new and better frames!

What equipment do You use?

I use just full frame cameras and lenses from Canon an Leica. Editing on Apple and Adobe!

How will you give us photos?

Wszystkie szkoły otrzymują ode mnie specjalnego linka do galerii zabezpieczonej hasłem, w której są przechowywane Wasze fotografie! 

Czy tworzysz albumy fotograficzne?

W przypadku studniówek nie! 

What if You get sick?

Choruję średnio raz w roku, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że rozłoży mnie akurat na Waszą Studniówkę. Jeżeli (odpukać) jednak tak się przydarzy, to mam kilku zaufanych, znajomych fotografów którzy wykonają zlecenie w zastępstwie.

Could You give us non-edited pictures?

Nope, unfortunately its impossible!

What are prices?

Ceny studniówek zaczynają się już od 3200, jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i koszt wykonania reportaż uzależniony jest od Waszych wymagań i przesyłany pocztą e-mail po złożeniu zapytania. 

How many pics do we get?

Ilość fotografii które Wam przekazuje jest ściśle określoną wyżej- w opisie poszczególnych pakietów.

Do You give us USB?

Fotografie ze studniówek  przekazuje w chmurze online, na której to znajdziecie 2 foldery:

  • Pełna rozdzielczość (Fotografie w pełnej rozdzielczości )
  • Podgląd (fotografie odpowiednio pomniejszone, przystosowane do szybkiego otwierania się, drukowania, umieszczania w Social Mediach)
What is online gallery?

Galeria internetowa, jest to zabezpieczone hasłem miejsce dla Waszych fotografii w Strefie Klienta. Do tej galerii macie dostęp Wy, osoby którym podacie hasło.

Galeria będzie istniała przez 3 miesiące od jej utworzenia.

OPINIONS

Zobacz co mówią o mnie dotychczasowi studniówkowicze!

Uczniowie z Gdyni

Wbrew głosów części naszych uczniów, warto było ściągać Ciebie aż z centralnej Polski! Materiał który dla nas przygotowałeś jest po prostu NIESAMOWITY! Cieszymy się, że tak logistycznie to rozegrałeś, że każdy z naszych kolegów i koleżanek ma zdjęcie jak tańczy poloneza! Pojawiło się sporo głosów, że super z Ciebie chłopak, który poza genialnymi zdjęciami, potrafi też nawiązać taki kontakt, że nikt się nie krępuje przy zdjęciach! Współpraca z Tobą była niesamowicie przyjemna i będziemy polecali kolejnym rocznikom! 

 

 

Uczniowie z Milicza

Nie będę ukrywała, że miałam małe obawy jak poradzicie sobie z naszą szkolną aulą, jednak efekt końcowy był naprawdę zaskakujący! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze zdjęć, inni maturzyści również! To był jeden ze wspanialszych wieczorów w moim życiu, a dzięki tobie i Wiktorii mam z tego wspaniałą pamiątkę! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję współpracować! Może jak kiedyś będę brała ślub to się spotkamy! Dziękuję jeszcze raz, jesteście naprawdę warto polecenia i ceny, którą zapłaciliśmy za Waszą pracę! Uwielbiamy Was!

Uczniowie z Warszawy

Profesjonalizm i Przyjemność- tymi dwoma słowami możemy najcelniej opisać to, jaki materiał został przygotowany z naszej nocy studniówkowej! Pomimo ciężkich warunków panujących w miejscu poloneza, wy przygotowaliście tak genialny materiał, że jedyne czego się chce, to oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać te cudowne zdjęcia! Dzięki, że byliście z nami i odwaliliście kawał dobrej roboty! Polecamy! 

 

 

LET'S COOPERATE!

If you liked my style of photography and would like to cooperate with me, I encourage you to contact me! I prefer e-mail, because I will be able to accurately respond to each of your questions!