FOTOGRAFIA EVENTOWA

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że jesteś świadomy tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest wizerunek Twojej firmy w internecie i social mediach. Otóż jak już dobrze wiesz, inwestycja w fotografię eventową daje Ci nieograniczone możliwość kreowania profesjonalnego wizerunku swojej firmy w branży.

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ każdy z Was reprezentuje inną firmę i ma inne oczekiwania wobec fotografa podczas organizowania wydarzenia. Dla jednych moja obecność będzie potrzebna tylko po to, aby udokumentować krótką galę rozdania nagród, natomiast inni będą chcieli, abym był obecny dużej, podczas całodniowej konferencji.

Obecność fotografa na różnego rodzaju Twoich eventach, podnosi automatycznie rangę wydarzenia w oczach zaproszonych gości.

Biorąc pod uwagę jak ważne wydarzenia fotografuję, staram się pracować szybko i dokładnie, dlatego jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to paczka fotografii z Twojego eventu, będą u Ciebie na mejlu już następnego poranka, przygotowane do opublikowania na Firmowym Facebooku czy rozesłania jako materiały prasowe do portali internetowych lub gazet. Istnieje również możliwość przygotowania pierwszych fotografii  już w trakcie trwania Twojego eventu- w takim przypadku, proszę o wcześniejszą informację w momencie wysyłania zapytania ofertowego.

FOTOGRAFIA EVENTOWA – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie jak mogą wyglądać fotografie z Waszego eventu!

OFERTA FOTOGRAFICZNA

Ze względu na mnogość możliwości dotyczących poszczególnych eventów, proszę o kontakt za pomocą formularza na dole strony. Dzięki temu będę mógł przygotować indywidualną ofertę, która będzie  odpowiadała oczekiwaniom Twojej firmy.

PUBLIKACJE MOICH FOTOGRAFII

Poniżej wybrane firmy i marki, dla których miałem przyjemność tworzyć fotografie lub teksty.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Jeżeli mój styl fotografowania przypadł Wam do gustu na tyle, że chcielibyście nawiązać ze mną współpracę,  to zachęcam do kontaktu! Preferuję kontakt e-mailowy, ponieważ będę w stanie dokładnie ustosunkować się do każdego Waszego pytania.