FOTOGRAFIA KONFERENCYJNA

FOTOGRAF NA KONFERENCJĘ

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że jesteś świadomy tego, jak ważny w dzisiejszych czasach jest wizerunek Twojej firmy w internecie i social mediach. Otóż jak już dobrze wiesz, inwestycja w fotografię konferencyjną daje Ci nieograniczone możliwość kreowania profesjonalnego wizerunku swojej firmy w branży.

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ każdy z Was reprezentuje inną firmę i ma inne oczekiwania wobec fotografa podczas organizowania wydarzenia. Dla jednych moja obecność będzie potrzebna tylko po to, aby udokumentować krótką galę rozdania nagród, natomiast inni będą chcieli, abym był obecny dużej, podczas całodniowej konferencji.

Obecność fotografa na różnego rodzaju Twoich konferencjach czy galach rozdania nagród, podnosi automatycznie rangę wydarzenia w oczach zaproszonych gości. To już nie jest zwykłe spotkanie, tylko poważna konferencja, która zostanie utrwalona i udostępniona globalnie na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Twojej firmy.

Biorąc pod uwagę jak ważne wydarzenia fotografuję, staram się pracować szybko i dokładnie, dlatego jeżeli zaistnieje taka potrzeba, to paczka fotografii z Twojej konferencji, będą u Ciebie na mejlu już następnego poranka, przygotowane do opublikowania na Firmowym Facebooku czy rozesłania jako materiały prasowe do portali internetowych lub gazet. Istnieje również możliwość przygotowania pierwszych fotografii  już w trakcie trwania Twojej konferencji- w takim przypadku, proszę o wcześniejszą informację w momencie wysyłania zapytania ofertowego.

FOTOGRAFIA KONFERENCYJNA – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie jak mogą wyglądać fotografie z Waszej konferencji!

OFERTA FOTOGRAFICZNA

Ze względu na mnogość możliwości dotyczących poszczególnych konferencji, proszę o kontakt za pomocą formularza na dole strony. Dzięki temu będę mógł przygotować indywidualną ofertę, która będzie  odpowiadała oczekiwaniom Twojej firmy.

PUBLIKACJE MOICH FOTOGRAFII

Poniżej wybrane firmy i marki, dla których miałem przyjemność tworzyć fotografie lub teksty.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Jeżeli mój styl fotografowania przypadł Wam do gustu na tyle, że chcielibyście nawiązać ze mną współpracę,  to zachęcam do kontaktu! Preferuję kontakt e-mailowy, ponieważ będę w stanie dokładnie ustosunkować się do każdego Waszego pytania.