Pilot

30 sty 2016LIFE

Pilot. Najpierw miał być pilot, potem mechanik z aspiracjami na pilota, następnie zakochałem się w dziennikarstwie, żeby ostatecznie zostać fotografem.

Lotnictwo zaczęło mnie fascynować już w gimnazjum. Stojąc pod płotem, wypatrywaliśmy lądujące i startujące maszyny, a w głowach budziło się marzenie: „Gdy dorosnę, chce zasiąść za sterami takiego samolotu. Chcę zostać pilotem.” Tak mijały nam długie godziny. Domowe zacisze było miejscem snucia planów na temat mojej przyszłości i grania w Flight Simulator 2004. Oczywiście wszystko odbywało się zgodnie z procedurami, na podstawie prawdziwych instrukcji. Swego czasu z pamięci potrafiłem przygotować do lotu Boeinga 737 i znałem procedury związane z jego lotem. Czar prysł gdy kupiłem swój pierwszy aparat i zacząłem fotografować. Plany się zmieniły.

Jak jest dzisiaj? Raz na jakiś czas podjeżdżam samochodem na starą Wirażową. Staję przodem do taxi prowadzącej samoloty na startu z 29 i oglądam potężne maszyny, które wkrótce przy użyciu nieznanej mi siły wzbiją się w powietrze. Ten środek transportu zawsze będzie mnie fascynował i zadziwiał. Ostatecznie, Ja zostałem fotografem, a Miłosz operatorem.

Łukasz Kłosiński fotograf EPWA lotnisko okęcie-5 Łukasz Kłosiński fotograf EPWA lotnisko okęcie-6 Łukasz Kłosiński fotograf EPWA lotnisko okęcie-7 Łukasz Kłosiński fotograf EPWA lotnisko okęcie-8 Łukasz Kłosiński fotograf EPWA lotnisko okęcie-9

Łukasz Kłosiński

Cześć! Witam Cię drogi czytelniku na na moim blogu. Wszystkie teksty które tu przeczytasz poświęcone są mojej pracy- która z kolei jest częścią mojego życia. Jako profesjonalny fotograf postaram się przybliżyć Ci moje codzienne zmagania, przygody, doświadczenia! Enjoy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *