CHRZEST ŚWIĘTY

FOTOGRAF NA CHRZEST WARSZAWA

 

Fotograf na Chrzest Święty Warszawa – z pewnością takiej frazy używaliście próbując odnaleźć osobę, która sfotografuje to wyjątkowe wydarzenia w Waszej rodzinie! Oto i jestem ja- Łukasz, więc połowa sukcesu za Wami!

Chrzest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w chrześcijańskim życiu małego dziecka i Waszej rodziny, którego nikt i nic nie jest w stanie powtórzyć. Jako doświadczony fotograf na Chrzest Święty oferuję Wam profesjonalne uwiecznienie tych niezapomnianych chwil na fotografiach, które przez lata będą namacalną pamiątką tego radosnego dnia!

Fotografuje wszystkie uroczystości kościelne, bardzo dobrze znam części Mszy świętej i nie ma możliwości abym nie uwiecznił na zdjęciach podczas Chrztu świętego: nałożenia białej szaty, namaszczenie krzyżmem św. czy polanie głowy dziecka wodą święconą.

Podczas Mszy świętej w skupieniu czekając na ciekawe momenty, miny, zachowania dziecka oraz Wasze! Zdjęcia które wykonuje oddają w 100% atmosferę panującą podczas tej podniosłej uroczystości- co można zobaczyć w przykładowych realizacjach lub galerii poniżej.

Fotografie wykonuję głównie na terenie województwa Mazowieckiego, jednak coraz częściej goszczę miasta zarówno na południu jak i na północy kraju- a także zagranicą. 

Miejsce w którym chciałbyś abym wykonał dla Ciebie fotografie podczas tych radosnych, rodzinnych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

FOTOGRAF NA CHRZEST – PORTFOLIO

Klikając w poniższe galerie, zobaczycie w jaki sposób może wyglądać Wasz reportaż z Chrztu Świętego!

OFERTA FOTOGRAFICZNA

Wybierzcie pakiet który odpowiada Waszym oczekiwaniom lub skontaktujcie się ze mną w celu ułożenia indywidualnego pakietu- specjalnie dla Was!

Odpowiedź ode mnie otrzymacie w ciągu 10h wraz z piękną ofertą w PDFie!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem najczęściej zadawane pytania i umieściłem je poniżej!

Jeżeli jednak Twojego pytania nie ma na liście poniżej, to śmiało napisz do mnie wiadomość!

Jak mamy się do Ciebie zwracać?

Z pewnością jesteście zaskoczeni, że tego typu punkt znajduje się tutaj i na dodatek na samym początku, jednak moim zdaniem warto o tym powiedzieć i jest to ważny element naszej współpracy. Gdy nie obsługuję klientów korporacyjnych, zajmuje się fotografią okolicznościową- chrzty, komunie i śluby. Zawsze zachęcam swoich klientów aby zwracali się do mnie po imieniu, dzięki temu atmosfera na wydarzeniu jest o niebo lepsza, a zarówno ja, jak i Wy czujecie się komfortowo!

Zobaczcie sami:
– Przepraszam, czy mógłby Pan nam zrobić zdjęcie?
– Łukasz, zrobisz nam zdjęcie?

Jest różnica, prawda? Tak więc mówcie mi Łukasz 🙂

Jak długo będziemy czekać na fotografie?

Gotowe fotografie w galerii on-line otrzymacie w ciągu 15 dni roboczych od dnia Chrztu Świętego.

Gdzie wykonujesz fotografie?

Fotografie wykonuję głównie na terenie Polski, jednak coraz częściej goszczę poza granicami tego pięknego kraju. Miejsce w którym chcielibyście abym wykonał dla Was fotografie podczas tych podniosłych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wykonując fotografie pracuje na bezlusterkowcach Canon oraz Leica, natomiast postprodukcja fotografii odbywa się na sprzęcie od Apple i Adobe.

Czy podpiszemy umowę?

Przy wykonywaniu fotografii z uroczystości Chrztu Świętego, wystarczy, że ustalimy mejlowo wszystkie wytyczne, nie ma potrzeby się spotykać!

W jaki sposób otrzymamy fotografie?

Wszystkie rodzinki, bez względu na wybrany przez siebie pakiet otrzymują przepiękne ekologiczne pudełeczko! Wewnątrz możecie znaleźć odbitki fotograficzne w formacie 15×23 oraz płytę DVD, na której jest zapisana cała Wasza historia!

Co jeżeli się rozchorujesz?

Choruję średnio raz w roku, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że rozłoży mnie akurat na Wasz weekend. Jeżeli (odpukać) jednak tak się przydarzy, to mam kilku zaufanych, znajomych fotografów którzy wykonają zlecenie w zastępstwie.

Czy dostaniemy fotografie nieobrobione?

Niestety, ale nie oddaję fotografii nieobrobionych, ponieważ jest to pół-produkt.

Jakie są ceny poszczególnych pakietów?

Ceny Chrztów zaczynają się już od 650, jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i koszt wykonania reportaż uzależniony jest od miejscowości Chrztu Świętego oraz waszych wymagań. Piękny PDF z cenami przesyłany pocztą e-mail po złożeniu zapytania. 

Ile dostaniemy fotografii?

Ilość fotografii jest zależna od tego który pakiet wybierzecie i jest opisana w pakietach powyżej.

Na jakich nośnikach otrzymamy fotografie?

Fotografie przekazuje na płycie DVD, na której to znajdziecie 2 foldery:

  • Pełna rozdzielczość (Fotografie w pełnej rozdzielczości- bardzo duże pliki)
  • Podgląd (fotografie odpowiednio pomniejszone, przystosowane do szybkiego otwierania się, druku i umieszczania w Social Mediach)

Ze względu na ciągły postęp technologiczny i coraz częstszy brak czytników CD/DVD w komputerach, możliwe jest dokupienie pendrive’a.

Czym jest galeria internetowa?

Galeria internetowa, jest to zabezpieczone hasłem miejsce dla Waszych fotografii. Do tej galerii macie dostęp Wy, osoby którym podacie hasło.

Galeria będzie istniała przez 3 miesiące od jej utworzenia.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Zobacz co piszą o współpracy ze mną osoby dla których miałem przyjemnosć wykonywać fotografie!

Rodzice Jurka

Współpracę z Tobą mogę opisać w dwóch słowach: CUDOWNE ZDJĘCIA. Ich jakość, wrażliwość, uchwycone momenty, totalnie nas zaskoczył niesamowity efekt końcowy zdjęć które dla nas stworzyłeś. Już w dniu chrztu widziałam, że robisz to z pasją i zaangażowaniem, jednak tak jak napisałam, totalnie mnie zaskoczyły te odbitki, ta jakość i w ogóle AH! Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej pracy, na pewno jeszcze nie raz będziemy współpracować i polecać dalej, żeby wszyscy mieli tak piękne fotografie jak MY! 

 

Rodzice Amelki

Współpracę z Tobą mogę opisać w dwóch słowach: CUDOWNE ZDJĘCIA. Ich jakość, wrażliwość, uchwycone momenty, totalnie nas zaskoczył niesamowity efekt końcowy zdjęć które dla nas stworzyłeś. Już w dniu chrztu widziałam, że robisz to z pasją i zaangażowaniem, jednak tak jak napisałam, totalnie mnie zaskoczyły te odbitki, ta jakość i w ogóle AH! Jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej pracy, na pewno jeszcze nie raz będziemy współpracować i polecać dalej, żeby wszyscy mieli tak piękne fotografie jak MY! 

 

Rodzice Natalki

Wahaliśmy się czy warto zamawiać fotografa na dzień chrztu świętego naszej Marzenki. Obawialiśmy się wpuszczania do naszej rodziny kogoś z zewnątrz, jednak Łukasz wchodząc do naszego domu na przygotowania rozwiał wszystkie nasze obawy. Uśmiechnięty, rozmowny, a jednocześnie profesjonalny w tym co robi. Co prawda od dnia chrztu minęły już ponad dwa miesiące, a ja nadal zachwycam się Twoimi fotografiami. Tak trzymaj, robisz to bardzo dobrze. Powodzenia!

Rodzice Paulinki

Ciężko było znaleźć wolny termin, ale udało się i dla takich zdjęć jakie otrzymaliśmy naprawdę warto było! Do tej pory zastanawiam się jak Ty to wszystko ogarniasz, że dzień przed naszym Chrztem miałeś ślub w Gdyni, a następnego dnia widziałam na Twoim instaseories, że realizujesz sesję zdjęciową na szlaku w górach. Czy Ty w ogóle spisz?! A tak już na poważnie, to chcielibyśmy Ci bardzo bardzo bardzo podziękować, bo to co zrobiłeś, a przede wszystkim w takim tempie mając tyle na głowie, to jest naprawdę wyczyn!

 

JESTEM LICENCJONOWANYM FOTOGRAFEM WARSZAWSKIEJ KURII

Co to znaczy? Ukończyłem specjalny kurs i posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania uroczystości kościelnych. Nie ma obawy, że ksiądz przed Chrztem zabroni mi wykonywać fotografie w kościele- co wiązałoby się z utratą przez Was pamiątki z tego wyjątkowego dnia!