FOTOGRAFIA ŚLUBNA

WASZA MIŁOŚĆ NA MOICH FOTOGRAFIACH

Fotografia ślubna daje Wam możliwość powtórnego przeżycia tego wyjątkowego dnia, gdy tylko tego zapragniecie. Wystarczy otworzyć szufladę, wyjąć pudełeczko i wziąć do ręki fotografie, aby wspomnieniami wrócić do tej wzruszającej chwili, gdy ślubowaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Każda młoda para to dla mnie inna historia — historia dwojga ludzi, którzy zdecydowali się związać na całe życie, a także zaufać i powierzyć mi wykonanie fotografii w tym najważniejszym dla nich dniu. Fotografia ślubna

Sfotografowanie ceremonii ślubnej to poważne i odpowiedzialne zadanie. To właśnie od fotografa zależy sposób w jaki te ważne momenty zostaną przedstawione na fotografiach, które przez lata będą namacalną pamiątką tego uroczystego dnia. Moje doświadczenie pozwala mi uwiecznić emocje jakie towarzyszą Wam i Waszym bliskim w czasie tego dnia. Unikam sytuacji pozowanych,podchodzę do fotografowania w bardzo dyskretny sposób. Obserwując z boku, zapisuje najważniejsze chwile dnia ślubu i nie ingeruje w rzeczywisty przebieg wydarzeń, a dzięki temu fotografie są prawdziwe i wiernie oddają emocje. Na moich fotografiach zobaczycie po prostu Waszą miłość.

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z każdą  młodą parą spotykam się wcześniej, by poznać się lepiej w czasie rozmowy przed podpisaniem umowy. Możliwość spotkania się i rozmowy jest bardzo ważna, ponieważ ja poznaje Was i Wasze oczekiwania, a Wy poznajecie mnie. To istotny element naszej współpracy – dzięki temu skracamy naturalny dystans pomiędzy nieznajomymi i czujemy się swobodniej w tym ważnym dla Was dniu. Fotografia ślubna

OFERTA FOTOGRAFICZNA

Wybierzcie pakiet który odpowiada Waszym oczekiwaniom lub skontaktujcie się ze mną w celu ułożenia indywidualnego pakietu- specjalnie dla Was!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem najczęściej zadawane pytania i umieściłem je poniżej!

Jak mamy się do Ciebie zwracać?

Z pewnością jesteście zaskoczenie, że tego typu punkt znajduje się tutaj i na dodatek na samym początku, jednak moim zdaniem warto o tym powiedzieć i jest to ważny element naszej współpracy. Gdy nie obsługuję klientów korporacyjnych, zajmuje się fotografią okolicznościową- chrzty, komunie i śluby. Zawsze zachęcam swoich klientów aby zwracali się do mnie po imieniu, dzięki temu atmosfera na wydarzeniu jest o niebo lepsza, a zarówno ja, jak i Wy czujecie się komfortowo!

Zobaczcie sami:
– Przepraszam, czy mógłby Pan nam zrobić zdjęcie?
– Łukasz, zrobisz nam zdjęcie?

Jest różnica, prawda? Tak więc mówcie mi Łukasz 🙂

Jak długo będziemy czekać na fotografie?

Gotowe fotografie otrzymacie w ciągu 20 dni roboczych od ostatniego naszego spotkania (wesela lub sesji plenerowej).

Gdzie wykonujesz fotografie?

Fotografie wykonuję głównie na terenie Polski, jednak coraz częściej goszczę poza granicami tego pięknego kraju. Miejsce w którym chcielibyście abym wykonał dla Was fotografie podczas tych podniosłych chwil nie ma dla mnie większego znaczenia- bardzo lubię podróżować samochodem podążając za coraz to nowszymi i lepszymi kadrami!

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Wykonując fotografię używam pełno-klatkowych aparatów i obiektywów Canona oraz Leica, natomiast postprodukcja fotografii odbywa się na sprzęcie od Apple i Adobe.

Czy podpiszemy umowę?

Tak, oczywiście. Spotkanie przed ślubem jest bardzo ważnym elementem którego nie można zaniedbać. Podczas rozmowy ja poznaję Was i  Wasze upodobania, a Wy poznajecie mnie. Dzięki temu nawiązujemy znajomość i w dniu ślubu nie ma bariery między nami. Podczas podpisywania umowy pobieram zadatek w wysokości 1000PLN- który potwierdza Waszą rezerwację.

W jaki sposób otrzymamy fotografie?

Wszystkie pary, bez względu na wybrany przez siebie pakiet otrzymują przepiękne drewniane pudełeczko z dedykowanym grawerem! Wewnątrz możecie znaleźć odbitki fotograficzne w formacie 15×23 oraz drewnianego pendrive USB, na którym jest zapisana cała Wasza historia!

Co jeżeli się rozchorujesz?

Choruję średnio raz w roku, więc jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że rozłoży mnie akurat na Wasz weekend. Jeżeli (odpukać) jednak tak się przydarzy, to mam kilku zaufanych, znajomych fotografów którzy wykonają zlecenie w zastępstwie.

Czy dostaniemy fotografie nieobrobione?

Niestety, ale nie oddaję fotografii nieobrobionych, ponieważ jest to pół-produkt.

Jakie są ceny poszczególnych pakietów?

Ceny zaczynają się już od 3500, jednak do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i koszt wykonania reportaż uzależniony jest od Waszych wymagań i przesyłany pocztą
e-mail po złożeniu zapytania. 

Ile dostaniemy fotografii?

Ilość fotografii ustalam z każdą parą indywidualnie, ponieważ jest ona uwarunkowana od dwóch czynników: numeru pakietu oraz ilości gości.

Na jakich nośnikach otrzymamy fotografie?

Fotografie przekazuje na spersonalizowanej płycie DVD, na której to znajdziecie 3 foldery:

  • Do druku (Fotografie w pełnej rozdzielczości ok.5500px na dłuższym boku)
  • Do oglądania (fotografie odpowiednio pomniejszone, przystosowane do szybkiego otwierania się)
  • Facebook (fotografie przystosowane jakościowo do wyświetlania na FB)

Ze względu na ciągły postęp technologiczny i coraz częstszy brak czytników CD/DVD w komputerach, możliwe jest dokupienie pendrive’a.

Czym jest galeria internetowa?

Galeria internetowa, jest to zabezpieczone hasłem miejsce dla Waszych fotografii w Strefie Klienta. Do tej galerii macie dostęp Wy, osoby którym podacie hasło oraz goście weselni.

Sam będąc gościem na ślubach i weselach nigdy nie widziałem później wykonywanych zdjęć, dlatego postanowiłem, że stworzę wizytówki na których będzie adres strony z Waszą galerią internetową + hasło. Wizytówki będziecie mogli rozdawać gościom podczas wesela.

Galeria będzie istniała przez rok od jej utworzenia.

POZNAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Zobacz co piszą o współpracy ze mną osoby dla których miałem przyjemnosć wykonywać fotografie!

Ania i Marek

Łukaszu, przepraszam, ale wyjechaliśmy na weekend, jednak już nadrabiamy komentarzem! Jesteś mega profesjonalistą, a przy tym naprawdę bardzo fajnym i sympatycznym gościem, który swoją obecnością w ogóle nas nie krępował! Byłeś dla nas w tym dniu bardzo pomocny, a zdjęcia śa tak jak się spodziewaliśmy- po prostu PRZEPIĘKNE!!! Nie zawiedliśmy się. Z przyjemnością wysyłamy je rodzinie, znajomym i gościom. Stworzyłeś niepowtarzalny klimat, który jest naprawdę świetną pamiątką na całe życie dla nas! JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!

 

 

Magda i Kuba

Łukaszu, super ujęcia! Żałujemy  z mężem, że nie trafiliśmy na Ciebie w dniu naszego ślubu i robiłeś nam tylko sesje. Piękne, ciepłe fotografie, przemyślane kadry- jesteśmy bardzo zadowoleni i przy następnej okazji napewno się do Ciebie zwrócimy! 

 

Kinga & Dominiki

Łukaszu! Mam ochotę Cię wyściskać z całych sił! Właśnie otrzymaliśmy przesyłkę z pudełeczkiem od Ciebie! Oglądam zdjęcia i płaczę jak głupia… one są takie cudowne… że nie jestem w stanie przestać ich warować, a jeszcze nie włączałam pendrajva… jesteśmy totalnie zachwyceni, szykuj się na chrzciny za dwa lata a my będziemy Cię wszystkim polecali!!!!!! DOSKONAŁA ROBOTA!!!!

 

 

Monika & Adam

Łukasz, najlepszy fotograf. Poważnie. Od początku, do końca byłeś bardzo profesjonalny, a praca z Tobą była bardzo łatwa i komunikatywna. Wiedziałeś czego chcę i sprawiłeś, że było to zabawne, robiąc piękne zdjęcia, które będziemy cenić przez całe nasze życie. Wysłałeś mi tak wiele zdjęć następnego dnia – co miło mnie zaskoczyło! Naprawdę mnie wzruszyło, że to zrobiłeś i mogliśmy cieszyć się, patrząc tak szybko na te zdjęcia! Jesteś niesamowity i mamy nadzieję spotkać się z Tobą, gdy odwiedzimy ponownie! Do zobaczenia w Londynie!

 

 

Emilia & Lucjan

Odwiedzają nas goście i oglądamy foty- wszyscy są zachwyceni! Poza tym, gwałcę zdjęcia od Ciebie i totalnie gdyby była możliwość, powinieneś dostać nobla za niektóre strzały! Uchwyciłeś wzrok zakochanych na jednym zdjęciu, (świadka i jego dziewczyny w ławce), a na kolejnym uśmiech mojej mamy tak piękny, że w życiu tak radosnej jej nie widziałam. A dzięki Tobie już będę! No wzruszyłam się… I za goto za każdym z księży też dzięki. Jak się spotkamy, to chętnie Ci jeszcze powytykam inne genialne foty! 

 

Patrycja & Maciek

Powiemy krótko i prosto, nie będziemy kłamać… ZDJĘCIA SĄ MEGA! Wybierając Ciebie na naszego fotografa, wiedziałam co robię, że mogę się spodziewać tylko i wyłącznie ta wspaniałych zdjęć! Wydaje mi się, że przejrzałąm większość i boję się oglądać ich do końca, bo będzie mi szkoda kiedy zobaczę ostatnie… bo wtedy powiem- szkoda, że już się skończyły! Trochę się obawiałam tego, że przez to, że będę musiała dość często latać do małego na początku i nie będziesz miał w czym wybierać ze mną… Jednak moje obawy się nie sprawdziły, bo wszystko jest idealnie!

POLECAM TYCH PROFESJONALISTÓW

Ciężko jest wybrać najlepszych usługodawców biorąc ślub pierwszy raz w życiu! Starannie wyselekcjonowani profesjonaliści poniżej mają moją rekomendację, a za ich jakość świadczę własną głową.
Koniecznie sprawdźcie moje propozycje!

Dj Dreep

Damiana poznałem- tutaj zaskoczenie, na weselu, które wspólnie obsługiwaliśmy. Gdybym miał opisać jego pracę w jednym zdaniu, z pewnością byłoby to: Profesjonalne brzmienie połączone z eleganckim stanowiskiem pracy i wspaniałym koncertem świateł. Zaangażowany w swoje granie do granic możliwości, zawsze dostosowujący się do gości weselnych. Przyznam, że za każdym razem widząc pełen parkiet, zastanawiam się w jaki sposób łączy te utwory ze sobą, że ludzie mają siłę tak się bawić! Wszystkie przyjęcia prowadzi na najwyższym poziomie, zawsze z klasą i kulturą osobistą jak i muzyczną. Gdyby Freddie Mercury miał wybrać Dla na swoje wesele, to z pewnością byłby to on. Dj Dreep- Dj jakich mało!

FACEBOOK

 

JESTEM LICENCJONOWANYM FOTOGRAFEM WARSZAWSKIEJ KURII

Co to znaczy? Ukończyłem specjalny kurs i posiadam legitymację uprawniającą do fotografowania uroczystości kościelnych. Nie ma obawy, że ksiądz przed Chrztem zabroni mi wykonywać fotografie w kościele- co wiązałoby się z utratą przez Was pamiątki z tego wyjątkowego dnia!