Boże Narodzenie 2015

25 gru 2015LIFE

Dzisiaj jest ten dzień, pełen miłości, życzliwości i spotkań rodzinnych. Życzenia ode mnie, dla Was na Boże Narodzenie!

Boże Narodzenie 2015

Święta z roku na rok zmieniają się. Wszystko to za sprawą bardzo kapryśnych warunków atmosferycznych, które bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie oraz odczuwanie radosnej atmosfery. Na podstawie własnych doświadczeń mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że święta są dla mnie inne niż 10 czy 15 lat temu. Mikołaj, choinka, wigilia u dziadków, mróz, sanki i kupa śniegu- z roku na rok ubywa wszystkiego jak leci.

– Najpierw zagubił się gdzieś mikołaj- przestał przychodzić taki facet ubrany w czerwony strój, z długą brodą, okularami i czapką z dzyndzlem.
– Następnie: śnieg- zaczął nie wykazuje chęci padania z nieba, o świętach już nie wspominając.
– Po jakimś czasie- oprócz śniegu, przestał pojawiać się mróz.
– Przy braku śniegu, mrozu, ale i rosnącej ilości lat, sanki automatycznie odeszły w niepamięć.
– Wigilia u dziadków przeniosła się do domu moich rodziców- lata robią swoje.

Patrząc z perspektywy Dwudziesto-trzylatka święta pozostały tylko czysto teoretycznie, w naszej tradycji, w kalendarzu, oraz w pamięci. Co prawda, siadamy w wigilie do uroczystej kolacji, dzielimy się opłatkiem i prezentami, ale to już nie te same święta co kiedyś. Brakuje tego czegoś, pewnego rodzaju magii, której w dzieciństwie nigdy nie brakowało. Może spowodowane jest to całym rokiem mojej ciężkiej pracy? Nie wiem, ale mam nadzieję, że ta magia wróci.

Moje życzenia dla Was

Drodzy zleceniodawcy, przyjaciele, koleżanki i koledzy, drodzy znajomi. W tym wyjątkowym- z punktu widzenia historycznego, dniu, chciałbym Wam życzyć, aby wiara w marzenia i ciągłe podążanie do ich spełnienia nigdy w Was nie zgasła. Abyście byli silni i wytrwali w swoich postanowieniach, jednocześnie przestrzegając, aby w tym pędzie i trudzie nie zapominać o tych bliskich, którzy Was otaczają i wspierają. Kochajcie i szanujcie, bo sami nigdy nie zbudujecie potęgi. Wszystkiego co dobre, ode mnie- dla Was i Waszych rodzin.

Łukasz Kłosiński

Cześć! Witam Cię drogi czytelniku na na moim blogu. Wszystkie teksty które tu przeczytasz poświęcone są mojej pracy- która z kolei jest częścią mojego życia. Jako profesjonalny fotograf postaram się przybliżyć Ci moje codzienne zmagania, przygody, doświadczenia! Enjoy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *